sadsad x
asdasd

Bin Kere Teşekkür Ederim Kitabı

Ürün Kodu : HDYC-ENS-K003

57,91 TL

Tahmini teslimat süresi: 3-7 gün

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  Bu kitap bin adet teşekkür ederim yazısı içerir ve aynı zamanda arka kapağında kitabı alan kişinin yüzünü güldürecek ekstra bir şeyler var.  Siz sadece  bütün samimiyetinizle ve büyük bir gülümsemeyle bu kitabı teşekkürü hakeden kişiye verin, kişinin yüzündeki memnuniyet şiddetine  anında şahit olun. Hayat paylaştıkça güzel.

  Bazen sevdiğimiz bir kimsenin yaptığı bir iyiliğe, aynı ölçüde nasıl teşekkür edebiliriz diye düşünürüz. Çünkü bu iyilik o kadar anlamlı ve değerlidir ki, küçük bir teşekkür bu iyiliğin yanında hafif kalır diye aklımızdan geçiririz. Sayfalarında tam 1000 kez "teşekkür ederim" yazısı yer alan Bin kere teşekkür ederim yazılı kitap ise işte bu gaye ile hazırlanmış, teşekkür etmek istediğiniz sevdiklerinizin yüzünde mutlu bir tebessüm oluşturacak esprili bir kitap! Yapmış oldukları iyilikleri unutmadığınızı en çarpıcı biçimde sevdiklerinize gösterebileceğiniz Bin Kere Teşekkür Ederim Kitabı işte karşınızda. 

  Bir kitap dolusu teşekkür.... Arkalı önlü tüm sayfalarında 1000 kez teşekkür ederim mesajı yazılı olan Bin Kere Teşekkür Ederim Kitabı ile sevdiklerinize en güzel şekilde teşekkürlerinizi ulaştırabilirsiniz. Bu şirin kitabın ilk sayfasında yer alan "KİMDEN" - "KİME" bölümlerini kendi el yazınızla doldurduğunuzda, bin kez teşekkürün kime olacağını da göstermiş oluyorsunuz! Hem esprili, hem etkili, hem de sevdiklerinize teşekkür etmeyi ancak bu kadar abartılı bir şekilde gösterebileceğiniz Bin Kere Teşekkür Ederim Kitabını tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

  Bin Kere Teşekkür Ederim Kitabı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Teknik Özellikler; kitap 98 sayfadan oluşmaktadır. Her sayfasında Teşekkür Ederim mesajı yer almaktadır.
  • 120 gr kaliteli mat kuşe kağıtlara sahiptir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.