sadsad x
asdasd
İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Siparişinizin teslimi esnasında paketinizi, kargo görevlisinin yanında açıp kontrol etmelisiniz. Kargo ambalajında sorun olmasa bile kontrolünüz önemlidir.
Pakette ya da paket içeriğinde herhangi bir hasar ve eksiklik varsa ne yapmalıyım?

1- Kargo görevlisine, kutuda hasar var ise Hasar Tespit Tutanağı, kutuda hasar yok ancak üründe hasar var ise Durum Tespit Tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.

2- Ardından bu tutanakla birlikte [email protected] adresimize 14 gün içerisinde iade talebi oluşturun.

3- Tutanağın görselini talebinizin içerisine eklemeyi unutmayınız.


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online canlı destek bölümü veya [email protected] üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


ÜRÜN İADE İŞLEMLERİ

Aldığınız ürünü iade etmek için ürün adı, ürün kodu, iade sebebi, tüm iletişim bilgilerinizi [email protected] a mail atmanız yeterli olacaktır, müşteri temsilcimiz sizi arayarak iade süreçleri için size yardımcı olacaktır.

İade için gerekli mail atılmaz ise iade ettiğiniz ürünün kargo ücreti ve takibi size ait olacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.