sadsad x
asdasd
İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • İade ve Geri Gönderim İşlemleri

  İade ve Geri Gönderim İşlemleri

  Nasıl İade Edebilirim ?

  Siparişinizin teslimi esnasında paketinizi, kargo görevlisinin yanında açıp kontrol etmelisiniz. Kargo ambalajında sorun olmasa bile kontrolünüz önemlidir.

  Pakette ya da paket içeriğinde herhangi bir hasar ve eksiklik varsa ne yapmalıyım?

  1- Kargo görevlisine, kutuda hasar var ise Hasar Tespit Tutanağı, kutuda hasar yok ancak üründe hasar var ise Durum Tespit Tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.

  2- Ardından bu tutanakla birlikte [email protected] adresimize 14 gün içerisinde iade talebi oluşturun.

  3- Tutanağın görselini talebinizin içerisine eklemeyi unutmayınız.

  4- Durumu müşteri temsilcimize derhal bildirmelisiniz.

  Satın aldığınız ürünü değiştirmek veya yasal hakkınız olan 14 günlük cayma hakkınızı kullanarak iade etmek için iade taleplerinizi yazılı olarak ürün adı, ürün kodu, iade sebebini [email protected]  mail adresinize bildirmelisiniz.

  Müşteri temsilcimiz iade süreci ile ilgili sizlere geri dönüş sağlayarak hangi kargo firması ile iade etmeniz gerektiği hakkında bilgilendirme yapacaktır.

  Hbaer vermeden yapmış olduğunuz iadeler kargo şirketlerinin yoğunluğu sebebi ile kaybolabilmekte ve bize ulaşamamaktadır, bu tarz problemler yaşamamak için iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.

  Kargo Süreçleri

  Siparişinizi oluşturduğunuzda kargo takip numaranız mail adresinize otomatik olarak gelmektedir, eğer kargo takip numaranız gelmediyse canlı destekten veya müşteri hizmetleri numaramızdan arayarak kargo takip numaranızı alabilirsiniz.

  Ülke ve Dünya genelinde yaşanılan covid19 salgını nedeni ile kargo şirketlerinde yaşanılan yoğunluk ve kota problemleri bizleri de etkilemektedir ve gecikmeler yaşanmaktadır. Sizlere satın aldığınız ürünleri en sorunsuz ve en hızlı şekilde ulaştırmak için tüm gayretimizle çalışmaktayız. 

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.