sadsad x
asdasd
Ödeme
 • Ödeme İşlemleri

  Ödeme İşlemleri ve Problemleri

  Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

  Satın aldığınız ürünü ödeme ekranı seçeneklerinde bulunan kredi kartı, havale/eft ve kapıda ödeme seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.

  Kapıda ödeme seçeneğimizde nakit veya kredi kartı ile tek çekim olarak ödeyebilirsiniz.

  Kapıda ödeme ücreti kargo şirketlerinin belirlemiş olduğu oranlar üzerinden hesaplanmaktadır.

  Kapıda ödeme ücretimiz sabit 15 TL olarak belirlenmiştir, ödeme seçeneklerinde kapıda ödemeyi seçtiğinizde ürün bedeli üzerine otomatik olarak yansıtılacaktır.

  Kredi kartı ile ödeme de hata alıyorsanız ilk yapmanız gereken kredi kartınızın online internet alışverişlerine açık olup olmadığını bankanızı arayarak öğrenmeniz ve kapalı ise açtırmanız gerekmektedir.

  Kredi kartınız ile ödeme de yaşadığınız diğer hata ise limit problemleri ile ilgili olmaktadır, bankanızı arayarak limit bilgilerinizi öğrenmeniz gerekmektedir.

  Ödeme sistemi olarak Türkiyenin ve Dünyanın en güvenli ödeme sistemlerini kullanmaktayız.

  Kargo Süreçleri

  Siparişinizi oluşturduğunuzda kargo takip numaranız mail adresinize otomatik olarak gelmektedir, eğer kargo takip numaranız gelmediyse canlı destekten veya müşteri hizmetleri numaramızdan arayarak kargo takip numaranızı alabilirsiniz.

  Ülke ve Dünya genelinde yaşanılan covid19 salgını nedeni ile kargo şirketlerinde yaşanılan yoğunluk ve kota problemleri bizleri de etkilemektedir ve gecikmeler yaşanmaktadır. Sizlere satın aldığınız ürünleri en sorunsuz ve en hızlı şekilde ulaştırmak için tüm gayretimizle çalışmaktayız. 

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.