sadsad x
asdasd

Yetişkinlere Özel (2 adet) El İzi Minik Heykel Set

Ürün Kodu : E-minikheykel-2

181,60 TL

Tahmini teslimat süresi: 3-7 gün

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sipariş vereceğiniz bu heykel seti içersindeki malzemeler ile ;

  2 Yetişkine ait el izi / Anne Baba El İzi / Anne El İzi & Bebek El İzi / Baba Bebek El İzii Anne Bebek Avuç avuç içinde/ 2 Yetişkin El Ele tutmuş vb.  şeklinde toplam 2 adet el izi hazırlanabilir. 

  0-3 yaş bebekler için uygundur. Minik heykeller bebeğinizin el ve/veya ayak izini çıkarabileceğiniz bir settir.

  *Heykelleri oluşturmak için kullanılan kalıp malzemesi yüzde yüz sağlığa zararsız ve FDA onaylı ürünlerdir.

  *Uygulamayı nasıl yapacağınızı adım adım anlatan uygulama broşürü paket içerisindedir.

  Paket İçeriği

  * El ve ayak için ayrı kalıp alma tozu

  * El ve ayak için ayrı döküm tozu

  * Uygulama broşürü

  NOT: Paket içerisinde boya. fırça. kap. ıslak mendil. eldiven vb. kullanılacak diğer malzemeler ile örnek ürün görselindeki dekoratif ahşap çerçeve  ve ahşap bloklarda paket içerisinde bulunmamaktadır.  Minikheykel yapımına ihtiyaç duyulacak diğer malzemeleri dışarıdan rahatlıkla temin edebilir. uygulama broşüründeki adımları izleyerek unutamayacağınız bir anı yaşamaya ne dersiniz?


  El ya da ayak izini kendim kolaylıkla alabilir miyim ?

  Kitin içerisinden çıkan uygulama broşüründe adım adım yapım aşamaları ayrıntıları ile anlatılmaktadır. çok basit bir şekilde dakikalar içerisinde kendiniz kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Bütün malzemeler seçmiş olduğunuz modele göre hazırlamış gramajlarda gönderilecektir ve talimatlarda yazan miktarda suyu ölçüp hazırlamak haricinde bir ölçü işlemi yoktur. Sadece hazır poşetleri açıp istenilen miktarda suyla karıştırmanız yeterlidir. Yapmanız gereken bütün malzemeleri aynı anda hazır etmekten ibarettir. Kalıp alma işlemi yaklaşık 1 dakika sürmektedir. Döküm tozunu hazırlayıp dökmek için de ayrıca bir 5 dakika harcanmaktadır.


  Ne kadar sürede istediğim heykele sahip olurum ?

  Döküm tozunu döktükten sonra yaklaşık olarak kuruması için 1-2 saat arası beklemeniz gerekmektedir. Daha sonra kolaylıkla yazılan talimatlar doğrultusunda kaptan kalıbı çıkartabilirsiniz. Çıkarttıktan sonra gerekli düzeltmeler yapılabilecek kadar yumuşak olmaktadır. Çok güneş olmayan bir yerde 24 saat daha kurumaya bırakılması gerekir. 24 saatin sonunda istediğiniz boya renginde boyayabilirsiniz. Uzak bir yere taşımak için birkaç gün daha kurumasını beklemekte fayda vardır.


  Bebeğim devamlı hareket halinde el ya da ayağını kalıba nasıl alabilirim ?

  Materyalin donmaya başlaması için en önemli süre ilk 5-10 sn. dir. Bu süreçte bile bebeğin elini hafif hafif kıpırdatması sorun oluşturmaz aksine hava kabarcıkları oluşmasını engeller. Çok şiddetli hareket edilmedikçe sorun yoktur. Geriye kalan 40-50 sn. lik sürede materyal zaten kalıplaşmaya başladığı için bebeğinizin elinin şeklini alacaktır. Fakat çok sorun yaşayacağınızı düşünüyorsanız. bebeğiniz uyurken işlemi yapmanızı öneririz.

  Sorularınıza cevap bulamadınız mı? Üzülmeyin bize yazın cevaplayalım...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.